FORD ÇIKMA MOTOR ÇEŞİTLERİ STOKLARIMIZDA.
Ford Çıkma Motor

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm işlemler 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.

İnternet gibi herkese açık ortamlarında dolaşan hassas bilgilerin, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olmak için her ödeme sisteminde, güvenlikle ilgili olarak yerine getirilmesi gereken bazı zorunluluklar vardır. 

Bunların başlıcaları;

Gizlilik (Confidentiality): İşlem bilgilerinin üçüncü kuruluş tarafından değil sadece doğru kişi ya da kuruluş tarafından görülebilmesi. 

Örnek: Kredi kartı numarasının başkaları tarafından ele geçirilmesine engel olmak.

Bilgi bütünlüğü (Integrity of data): Bilginin kaynağında üretildiği şekliyle, değişmeden alıcıya ulaşmasını sağlamak. 

Örnek: Satın alma bedeli gibi , alınan ürün yada hizmete ilişkin ödeme bilgilerin değiştirilmemesi.

Kimliğin kanıtlanması (Authentication): Kredi kartının geçerliliğinin, kart sahibi ve mağazanın kimliklerinin doğrulunu kanıtlanması. 

Örnek: Kredi kartı bilgilerinin gönderen kişinin kart sahibi doğruluğunun kanıtlanması. 

İnkar edememe (Non-repudiation): Alıcının yada satıcının, yaptığı işlem sonrası, o işlemi yaptığını inkar edememesi olarak özetlenebilir.

Topuz Otomotiv ekibi olarak aşağıdaki güvenlik önlemlerini taahhüt ederiz;

Sitemize üye olmak için ve/veya iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Aklınıza takılan sorular ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle whatsapp hattımız üzerinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın
Mekanik Gross
Mekanik Gross
Çevrimiçi